Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Bosna Hersek Dış Ticaret Odası Başkan Vekili ile Görüşme, 17 Eylül 2021- TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Zeytinoğlu, Bosna Hersek Dış Ticaret Odası Başkan Vekili Vjekoslav Vukovic ile İstanbul’da çalışma yemeğinde bir araya geldi.​ 
 TOBB Türkiye İlaç Sanayi Meclisi ve SGK Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğü değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye İlaç Sanayi Meclisi ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğü Değerlendirme Toplantısı; TOBB İstanbul Hizmet Binası’nda Meclis Başkanı Nezih Barut başkanlığında gerçekleştirildi. 
 TOBB İkiz Kuleler, turuncu renk ile ışıklandırıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İkiz Kuleler, 17 Aralık 1999 tarihinde Birleşmiş Milletler tarafından belirlenen "25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü" kapsamında, kadına yönelik şiddetle mücadeleyi temsil eden turuncu renk ile ışıklandırıldı. 
 Ali Kopuz, Basın İlan Kurumu Genel Kurulu’na katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Kopuz, Afyonkarahisar’da gerçekleştirilen Basın İlan Kurumu 31. Dönem Genel Kurulu’na katıldı. 
 DASK Olağanüstü Yönetim Merkezi Ankara’da açıldı- Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) Olağanüstü Yönetim Merkezi, dün Ankara’da Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati’nin teşrifleriyle açıldı. 
 Türkiye Uluslararası Sağlık Turizmi Meclisi toplandı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Uluslararası Sağlık Turizmi Meclisinin konuğu, Uluslararası Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi (USHAŞ) Genel Müdürü Murat Mercan oldu. 
 Türkiye Ambalaj Meclisi’nden, Bakan Yardımcısı Turagay’a ziyaret- TOBB Türkiye Ambalaj Meclisi, oluklu mukavva sektörü ile ilgili ithalatta karşılaşılan haksız rekabetin önlenmesi konularında istişarelerde bulunmak üzere Ticaret Bakanlığı Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay’ı makamında ziyaret etti. Toplantıda Meclis Başkanı Mustafa Tacir, Meclis Başkan Yardımcısı M. Nuri Görenoğlu ve ilgili sektör temsilcileri yer aldı. 
 Ayhan Zeytinoğlu, Meksika Dışişleri Bakanı Marcelo Ebrard ile bir araya geldi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Zeytinoğlu, Meksika Dışişleri Bakanı Marcelo Ebrard ve Meksika’nın Ankara Büyükelçisi Jose Luis Martinez y Hernandez’in iştirakiyle düzenlenen çalışma kahvaltısına katıldı. 
 Tamer Kıran, B20 Endonezya Zirvesi’ne katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tamer Kıran ve TOBB Genel Sekreter Yardımcısı Sarp Kalkan, 13-14 Kasım 2022 tarihlerinde Bali’de düzenlen B20 Endonezya Zirvesine katıldı. 
 2022’nin ilk 10 ayında kurulan şirket sayısı %24,9 arttı- 2022’nin ilk 10 ayında, 2021’in ilk 10 ayına göre kurulan şirket sayısı %24,9 kurulan kooperatif sayısı %30,5 artarken kurulan gerçek kişi ticari işletme sayısı %4,1 azaldı. 
emya