Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Akaryakıt sektörü bir araya geldi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Petrol ve Petrol Ürünleri Sanayi Meclisi, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Engin Yeşil ve Meclis Başkanı Ahmet Erdem başkanlığında, meclis üyelerinin katkı ve katılımlarıyla TOBB İstanbul Hizmet Binası’nda toplandı. 
 Türkiye İklimlendirme Meclisi yılın son toplantısını gerçekleştirdi- Türkiye İklimlendirme Meclisi 2019 yılının son toplantısını Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Öztürk’ün katılımıyla İstanbul’da gerçekleştirdi. 
 Ömer Zeydan, Türkiye Kooperatifler Fuarı’na katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Zeydan, Ticaret Bakanlığı Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü tarafından ATO Congresium’da düzenlenen Türkiye Kooperatifler Fuarı’nın açılışına katıldı. 
 Türkiye Girişim Sermayesi Meclisi 2019 yılını değerlendirdi- Türkiye Girişim Sermayesi Meclisi Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Büyüksimitci ve Meclis Başkanı Göktekin Dinçerler’in başkanlığında, meclis üyelerinin katılımları ile TOBB İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirildi. 
 Burdurlu Kadın Girişimciler Lavanta Yolu’na talipler- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Burdur Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri çalışmalarını basınla paylaştı. TOBB Burdur Kadın Girişimciler Kurulu Başkam Sevim Zorlu, "Lavantamız dünya çapında meşhur. Burdur Gölü karşısında lavanta bahçelerimiz var. Kısa süre içinde Lavanta Yolu projesi hayata geçecek. Biz bu projeye talibiz. Bu yol üzerinde girişimci kadınlarımızın stantlarının olmasını istiyoruz. Zaten lavanta, kadınla birlikte var olan ve onunla güzelleşen bir çiçek. Lavanta bahçelerinin tamamında kadınlarımızın emeği var, izi var" dedi. 
 Öztürk Oran, Türkiye 2023 Zirvesi’nde- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Öztürk Oran, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un katılımıyla, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen Türkiye 2023 Zirvesi’ne katıldı. 
 Çevrenin Korunması Yönünden Kontrol Altında Tutulan Atıkların İthalat Denetimi Tebliğ Taslağı İstişare Edildi- Ürün Güvenliği Denetimi Tebliğ Taslağı İstişare toplantısı, TOBB ev sahipliğinde gerçekleştirildi. 
 TOBB Tahkim Divanı toplandı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Tahkim Divanı Birlik merkezinde bir araya geldi. Toplantıda Divanın gündemde yer alan konular değerlendirildi. 
 Türkiye Enerji Meclisi’nden Bakan Dönmez’e ziyaret- TOBB Türkiye Enerji Meclisi, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan’ı ziyaret etti. 
 Türkiye Yazılım Meclisi sektörel gelişmeleri tartıştı- TOBB Türkiye Yazılım Meclisi, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Büyüksimitci ve Meclis Başkanı Melek Bar Elmas Başkanlığında Meclis Üyelerinin katılımlarıyla Istanbul’da bir araya geldi. 
emya