Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Kağıt ve Kağıt Ürünleri Sanayi Meclisi’nde Erdal Sükan yeniden Başkan seçildi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Kâğıt ve Kâğıt Ürünleri Sanayi Meclisi, Meclisten sorumlu TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri Engin Yeşil ve Zekin Kıvanç’ın eş başkanlığında Meclis Başkanlık Divanını seçmek ve sektörün genel değerlendirmesini yapmak üzere video konferans yöntemiyle bir araya geldi. 
 Karslı kadınlara girişimcilik eğitimi verecekler- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kars Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri çalışmalarını basınla paylaştı. TOBB Kars Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Berivan Buğan, Kars'ta kendi alanındaki ilk kadın girişimci olma unvanını taşıyor. Son yıllarda turizmde yaptığı açılımla dikkat çeken Kars'ta kadın girişimciliğin de artmaya başladığını belirten Buğan kendi öyküsünü şöyle anlattı: 
 KOBİ’ler İçin Kırsal Kalkınma Destekleri Bilgilendirme Semineri internet üzerinden gerçekleşti- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) organizasyonuyla, Tarım ve Orman Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Dr. Osman Yıldız ve TKDK Başkanı Dr. Muahmmed Adak ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Faik Yavuz’un katılımıyla KOBİ’ler İçin Kırsal Kalkınma Destekleri Bilgilendirme Semineri internet üzerinden gerçekleştirildi. 
 TÜBİTAK Ufuk2020 KOBİ Destekleri Bilgilendirme Semineri internet üzerinden gerçekleştirildi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) organizasyonuyla TÜBİTAK Avrupa Birliği Çerçeve Programlar Müdürü Ufuk Atay’ın katılımı ile Ufuk2020 KOBİ Destekleri Bilgilendirme Semineri internet üzerinden gerçekleştirildi. 
 BALO AŞ’nin Genel Kurulu yapıldı- “BALO Büyük Anadolu Lojistik Organizasyonlar A.Ş.’nin 2018-2019 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Büyüksimitçi’nin başkanlığında gerçekleşti. 
 TOBB’un üyelerine yönelik bilgilendirmeleri Covid-19 sürecinde hız kesmeden devam etti- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ocak – Haziran 2020 döneminde Üyelere, Oda – Borsa ve Birlik çalışanlarına kurumsal, teknik ve kişisel gelişimini hedef alan eğitimler ve webinarlar düzenlendi. Bu süreçte 20 bin üyeye, yaklaşık 5 bin TOBB, Oda-Borsa Çalışanına eğitimler ve webinarlar vasıtasıyla ulaşma imkânı bulundu. 
 Kadın ve genç girişimciler için webinar yoluyla ‘girişimcilik sohbetleri’ gerçekleştirildi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından, TOBB Kadın ve Genç girişimcilerine özel olarak sürdürülen “Girişimciler için Bilgilendirme Webinarı”ları kapsamında Girişimcilik Sohbetleri’nin üçüncüsü gerçekleştirildi. 
 Züccaciye Meclisi güncel sorunları ele aldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Züccaciye Meclisi toplantısı, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Kopuz ve Meclis Başkanı Murat Kolbaşı başkanlığında sektör temsilcilerinin yoğun katılımıyla video konferans yoluyla gerçekleştirildi. 
 Vergi Danışma Kurulu bir araya geldi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Vergi Danışma Kurulu, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Kıvanç’ın katılımı ile Kurul Başkanı Fatih Dural başkanlığında 7 Temmuz 2020 tarihinde video konferans yöntemiyle toplandı. 
 Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu üyeleri için e-ihracat eğitimi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından TOBB Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu üyeleri için planlanan “Girişimciler için Bilgilendirme Webinarı” kapsamında, e-ticaret eğitimleri serisinin dördüncüsü ve sonuncusu “e-ihracat” başlığında gerçekleştirildi. 
emya