Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Bosna Hersek Dış Ticaret Odası Başkan Vekili ile Görüşme, 17 Eylül 2021- TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Zeytinoğlu, Bosna Hersek Dış Ticaret Odası Başkan Vekili Vjekoslav Vukovic ile İstanbul’da çalışma yemeğinde bir araya geldi.​ 
 Su Verimliliği Alt Kurulu toplantısı gerçekleştirildi- Su kaynaklarının etkin yönetimi ve verimli kullanımı amacıyla üst düzeyde koordinasyon ve iş birliği sağlamak üzere kurulan Ulusal Su Kurulunun altında oluşturulan “Su Verimliliği Alt Kurulu”nun ilk toplantısı gerçekleştirildi. 
 TOBB Türk Patent Ve Marka Kurumu Başkanını Ziyaret Etti- TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Başkanı Ali Çandır ile TOBB Başkan Danışmanı Hasan Çağlayan Dündar, Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Muhammed Zeki Durak’ı ziyaret etti. Söz konusu ziyarette 9-13 Ekim’de düzenlenecek YÖREX (Yöresel Ürünler Fuarı), coğrafi işaretler, marka, patent, tasarım ve faydalı model alanlarında TOBB ve Oda-Borsa camiasının rolü ve iş birliği alanları istişare edildi. 
 TOBB Kalkınma Ajansları Genel Müdürünü Ziyaret Etti- TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Başkanı Ali Çandır ile TOBB Başkan Danışmanı Hasan Çağlayan Dündar, MEB Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Ahmet Şimşek’i ziyaret ederek, YÖREX (Yöresel Ürünler Fuarı) ile tarım sektörüne yönelik beklentilerini ve güncel gelişmeleri istişare etti. 
 TOBB, Mesleki Ve Teknik Eğitim Genel Müdürünü Ziyaret Etti- TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Ali Çandır ile TOBB Başkan Danışmanı Hasan Çağlayan Dündar, MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Ali Karagöz’ü ziyaret ederek, tarım meslek liseleri ile tarım sektörünün mesleki eğitim siteminden beklentilerini ve mesleki eğitimdeki güncel gelişmeleri istişare etti.​ 
 TOBB Türkiye Kâğıt ve Kâğıt Ürünleri Sanayi Meclisi bir araya geldi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Kâğıt ve Kâğıt Ürünleri Sanayi Meclisi; TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri Engin Yeşil ve Zeki Kıvanç’ın katılımı ile Meclis Başkanı Erdal Sükan başkanlığında video konferans yöntemi ile gerçekleştirildi. 
 Türkiye Patent ve Marka Vekilleri Meclisi Ankara’da bir araya geldi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Patent ve Marka Vekilleri Meclisi yılın ikinci toplantısını TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Ali Çandır’ın katılımı, Meclis Başkanı Kemal Yamankaradeniz başkanlığında TOBB’da gerçekleştirdi. 
 Uluslararası Teknik Müşavirlik Meclis Toplantısı TOBB’da gerçekleştirildi- Türkiye Teknik Müşavirlik Meclisi toplantısı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken’in katılımı ile Meclis Başkanı İrfan Aker’in başkanlığında, TOBB’da gerçekleştirildi. 
 Türkiye-İspanya Ticaret Odaları Forumu kurulması için mutabakat zaptı imzalandı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Büyüksimitci, İspanya’nın başkenti Madrid’de gerçekleşen İspanya-Türkiye 8. Hükümetlerarası Zirve kapsamında gerçekleştirilen İspanya-Türkiye İş Forumu açılış programına katıldı. 
 TOBB Türkiye Enerji Meclisi bir araya geldi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Enerji Meclisi toplantısı; TOBB Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Burkay ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Kıvanç’ın katılımıyla, Meclis Başkanı Zeki Konukoğlu başkanlığında; kamu, sivil toplum kuruluşları ve özel sektör temsilcilerinin katılımları ile video konferans yolu ile toplandı. 
emya