Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Otomotiv Tedarik Sanayi Meclisi hammadde tedarik sıkıntısını görüştü- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Otomotiv Tedarik Sanayi Meclis toplantısı, Meclisten Sorumlu TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Zeytinoğlu’nun katılımı ile Meclis Başkanı Alper Kanca başkanlığında toplandı. 
 Otomotiv Ticaret Meclisi Toplandı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Otomotiv Ticaret Meclisi, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Özgener ve Meclis Başkanı Yüksel Mermer başkanlığında toplandı. 
 Sektör Meclisleri ile işbirliği masaya yatırıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sektör Meclisleri Müdürlüğü temsilcileri ve Moldova Büyükelçiliği ortaklığında düzenlenen toplantıda, Moldova Büyükelçisi Dimitri Croitor yapılabilecek işbirlikleri hakkında görüş alışverişinde bulundu. 
 TOBB KGK 8. Bölge Doğu Marmara toplantısı sanal ortamda yapıldı- TOBB Kadın Girişimciler Kurulu 8. Bölge Doğu Marmara toplantısı, TOBB Bursa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı ve Bölge Temsilcisi Sevgi Saygın başkanlığında gerçekleştirildi. 
 TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri Çimento ve Beton Sektörü değerlendirme toplantısına katıldı- Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş’un başkanlığında gerçekleştirilen “Çimento ve Beton Sektörü Değerlendirme Toplantısına” Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Çimento ve Çimento Ürünleri Meclisi’nden sorumlu TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Şaban A. Karamehmetoğlu ile Türkiye İnşaat Müteahhitleri Meclisi’nden sorumlu TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken katıldı. 
 Türkiye İklimlendirme Meclisi yılın dördüncü toplantısını gerçekleştirdi- Türkiye İklimlendirme Meclisi, yılın dördüncü toplantısını Türkiye İklimlendirme Meclisi Başkanı Zeki Poyraz’ın başkanlığında gerçekleştirdi. 
 TOBB KGK, Bakan Yanık ile görüştü​- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Kurulu Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık ile görüştü.​ 
 Vergi Danışma Kurulu bir araya geldi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Vergi Danışma Kurulu, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Kıvanç’ın katılımı ile Kurul Başkanı Fatih Dural başkanlığında video konferans yöntemiyle toplandı. 
 Meslek lisesi öğretmenlerine yönelik hizmet içi eğitimler devam ediyor- TOBB ve Google iş birliğindeki proje kapsamında; EBA’da bulunan “Yapay Zeka Eğitim Kursu 1”e tamamlayıcı nitelikte olan canlı yayınlar devam ediyor. 
 Çimento ve Çimento Ürünleri ile Madencilik Meclisi Başkanlık Divanları toplandı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Çimento ve Çimento Ürünleri Meclisi ile TOBB Türkiye Madencilik Meclisi Başkanlık divanları sektörlerdeki ortak problemleri görüşmek üzere video konferans yoluyla bir araya geldi. 
emya