Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Vergi Danışma Kurulu bir araya geldi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Vergi Danışma Kurulu, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Kıvanç’ın katılımı ile Kurul Başkanı Fatih Dural başkanlığında video konferans yöntemiyle toplandı. 
 LPG Meclisi toplandı- TOBB Türkiye Sıvılaştırılmış Petrol Gazı (LPG) Meclisi, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Engin Yeşil ve Gökhan Tezel başkanlığında EPDK Sıvılaştırılmış Petrol Gazları Dairesi Başkanı Muhammed Demir’in katılımıyla video konferans aracılığıyla toplandı. 
 TOBB Türkiye Doğal Gaz Meclisi toplandı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Doğal Gaz Meclisi toplantısı, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Öztürk ve Meclis Başkanı İbrahim Akbal’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Özel sektör ve kamunun yoğun ilgisiyle gerçekleştirilen toplantının ana gündemi Sakarya’da doğal gaz keşfi oldu. 
 TOBB Türkiye Dayanıklı Tüketim Malları Meclisi yeni dönem başkan ve başkan yardımcısını seçti- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Dayanıklı Tüketim Malları Meclisi, Meclisten Sorumlu TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan A. Sadıkoğlu başkanlığında, Meclis Başkanlık Divanını seçmek ve sektörün genel değerlendirmesini yapmak üzere video konferans yöntemiyle bir araya geldi. 
 Kütahya'da tiyatro okulu kuracaklar- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kütahya Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri çalışmalarını basınla paylaştı. TOBB Kütahya Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli, Türkiye'nin de yakından tanıdığı girişimci bir ailenin kızı. "Toprağa dayalı bir sektörün çocuklarıyız biz" diyerek kendini tanımlayan Sürmeli, şunları anlattı: 
 Girişim Sermayesi Meclisi toplandı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Girişim Sermayesi Meclisi TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Büyüksimitci ve Meclis Başkanı Göktekin Dinçerler başkanlığında, sektör temsilcilerinin katılımıyla sektörün genel değerlendirmesini yapmak üzere video konferans yoluyla bir araya geldi. 
 Ağustos ayında kurulan şirket sayısı % 8,33 azaldı- Bir önceki aya göre kurulan şirket sayısı %8,33 kurulan kooperatif sayısı %25,00 kurulan gerçek kişi ticari işletme sayısı %9,20 oranında azaldı. 
 Vergi Danışma Kurulu bir araya geldi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Vergi Danışma Kurulu, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Kıvanç’ın katılımı ile Kurul Başkanı Fatih Dural başkanlığında 15 Eylül 2020 tarihinde video konferans yöntemiyle toplandı.​ Gelir İdaresi Başkan Yardımcısı İdris Şenyurt ve Daire Başkanı Ahmet Kurt, transfer fiyatlandırması yoluyla örtülü kazanç dağıtımı konusunda değerlendirmelerde bulunmak üzere toplantıya katıldı. 
 ADB İş Fırsatları Semineri yapıldı- TOBB ve Asya Kalkınma Bankası işbirliğinde, Asya Kalkınma Bankası (ADB) İş Fırsatları Semineri (Webinar) düzenlendi. 
 KVKK ve VERBİS Kaydı Bilgilendirme Semineri gerçekleştirildi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği organizasyonuyla Kişisel Verilerin Korunması (KVKK) ve VERBİS Kaydı Bilgilendirme Semineri internet üzerinden gerçekleştirildi. 
emya