Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 TIR Komitesi toplandı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) TIR Komitesi, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve TIR Komitesi Başkanı Tamer KIRAN Başkanlığında video konferans yoluyla toplandı. 
 Akıllı KOBİ Platformu canlı yayında tanıtıldı- TOBB ve Visa işbirliğinde gerçekleştirilen Akıllı KOBİ Platformu A Para Haber Kanalı’nda yayınlanan KOBİ Platformu programında TOBB Reel Sektör, Ar-Ge ve Uygulama Dairesi Başkanı Hasan Çağlayan Dündar’ın canlı olarak bağlanmasıyla tanıtıldı. 
 Deri, Kofeksiyon ve Tekstil Sektörleri Yeşil Dönüşümü görüştü- “Yeşil Dönüşüme Nasıl Ayak Uyduracağız?” webinar serisi; deri ve deri ürünleri, konfeksiyon ve hazır giyim ve tekstil sektörleri özelinde sivil toplum kuruluşları ve sektör temsilcilerinin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.​ 
 Ayhan Zeytinoğlu, AHK Genel Kurulu’na katıldı- TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Zeytinoğlu, Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası’nın (AHK) İstanbul’da gerçekleşen 2021 yılı Olağan Genel Kurulu’na katıldı. 
 Akreditasyon Sorumlusu Yetiştirme Programı Proje sunumları gerçekleştirildi- Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında seçilen 10 pilot Akredite Oda/Borsayla başlayan Akreditasyon Sorumlusu Yetiştirme Programı, 2. Modül eğitimlerinin proje sunumları yapılarak devam etti.​ 
 AHK Genel Kurulu, 22 Eylül 2021- TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Zeytinoğlu, Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası’nın (AHK) İstanbul’da gerçekleşen 2021 yılı Olağan Genel Kurulu’na katıldı.​ 
 Uluslararası Sağlık Turizmi Meclisinin Konuğu, Uluslararası Hizmet Ticareti Genel Müdürü Öztelli Oldu- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Uluslararası Sağlık Turizmi Meclis toplantısı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Özgener’in katılımı ile Meclis Başkanı Dr. Özgür Öztan’ın başkanlığında sektörün güncel durumunu istişare etmek ve sağlık turizminin yol haritasını belirlemek üzere video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi. 
 Akıllı KOBİ Platformu Bilgilendirme Toplantısı webinar üzerinden yapıldı- Teknoloji Tedarikçilerine yönelik Akıllı KOBİ Platformu Bilgilendirme Toplantısı internet üzerinden gerçekleştirildi. Bilgilendirme toplantısının açılış konuşması, TOBB Reel Sektör AR-GE Dairesi Başkanı ve Başkan Danışmanı Hasan Çağlayan Dündar tarafından gerçekleştirildi. 
 Türkiye Petrol ve Petrol Ürünleri Sanayi Meclisi yeni düzenlemeleri istişare etti- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Petrol ve Petrol Ürünleri Sanayi Meclisi, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Engin Yeşil’in katılımıyla Meclis Başkanı Ahmet Erdem başkanlığında video konferans aracılığıyla toplandı. 
 İşimiz Temiz Projesi başladı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Kurulu tarafından Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ve OPET’in desteğiyle geliştirilen “İşimiz Temiz Projesi”, İşimiz Temiz Eğitici Bilgilendirme Toplantısı öncesinde düzenlenen protokol imza töreni ile resmi olarak başladı. Hizmet sektöründeki mikro işletmelere yönelik hijyen eğitim programlarını kapsayan projenin Muğla, Antalya ve İzmir’den toplam 40 halk eğitimi merkezi eğitmeni bir araya gelerek eğitim içerikleri ve proje dokümanlarını inceledi, projenin yol haritası üzerine fikir alışverişinde bulundular. Toplantı sonunda katılım belgesi alan eğitmenler, halk eğitim merkezlerinde işletme sahibi kursiyerlerle buluşmaya başlayacak. 
emya