Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Bosna Hersek Dış Ticaret Odası Başkan Vekili ile Görüşme, 17 Eylül 2021- TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Zeytinoğlu, Bosna Hersek Dış Ticaret Odası Başkan Vekili Vjekoslav Vukovic ile İstanbul’da çalışma yemeğinde bir araya geldi.​ 
 Ali Kopuz, Pakistan Ticaret Bakanı Ejaz ile görüştü- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Kopuz, Pakistan Ticaret Bakanı Dr. Gohar Ejaz ile bir araya geldi. 
 Ali Kopuz, İSEDAK 39. Bakanlar Toplantısı açılış törenine katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Kopuz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Ekonomik ve Ticari İşbirliği Daimi Komitesi (İSEDAK) 39. Bakanlar Toplantısı açılış törenine katıldı. 
 Şekib Avdagiç, Türkiye-Suudi Arabistan İş Konseyi Toplantısı’na katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şekib Avdagiç, Ticaret Bakanı Ömer Bolat'ın katılımıyla İstanbul'da gerçekleştirilen Türkiye-Suudi Arabistan İş Konseyi Ortak Yuvarlak Masa Toplantısı’na katıldı. 
 Faik Yavuz, Uganda Dışişleri Bakanlığı Kıdemli Büyükelçisi Kisuule ile görüştü- Bağlantısızlar Hareketi ve G-77 zirveleri marjında düzenlenecek olan 3. Güney Zirvesi kapsamında yan etkinlik olarak gerçekleştirilecek Doğu Afrika İş ve Yatırım Fuarı'nın bu seneki organizatörü olan Uganda'nın Dışişleri Bakanlığı Kıdemli Büyükelçisi aynı zamanda Devlet Başkanı Kıdemli Danışmanı Dr. Mohamed Ahmed Kisuule, Uganda Ankara Büyükelçisi Nusura Omar Tiperu ve Uganda Dışişleri Bakanlığı Türkiye Masası Daire Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz tarafından ağırlandı. Görüşmede yatırım imkanlarıyla birlikte Doğu Afrika İş ve Yatırım Fuarı'nın ayrıntıları ele alındı. 
 Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri başladı- 02-03 Aralık 2023 günlerini kapsayan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Oda/Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri, TOBB İkiz Kuleler’de başladı. 
 Ali Kopuz Türkiye-AB Yüksek Düzeyli Tarım Diyaloğu Toplantısı’na katıldı- Brüksel’de gerçekleştirilen Türkiye-AB Yüksek Düzeyli Tarım Diyaloğu Toplantısı’na Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ni (TOBB) temsilen TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Kopuz katıldı. 
 Şekib Avdagiç, Rusya Federasyonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Katyrin ile görüştü- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şekib Avdagiç, Rusya Federasyonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sergey Katyrin ile bir araya geldi. Görüşmeye, Türkiye Rusya Ticaret ve Sanayi Odası Temsilcisi Vladimir Emmer de katıldı. 
 TOBB Türkiye Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Sanayi Meclisi, yılın son toplantısını gerçekleştirdi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Sanayi Meclisi Toplantısı; TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ın katılımı ile Meclis Başkanı Ahmet Pura başkanlığında, özel sektör, kamu ve sivil toplum kuruluşlarının üst düzey temsilcilerinin yoğun ilgisi ile TOBB İstanbul Hizmet Binasında gerçekleştirildi. 
 TOBB, Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanını ziyaret etti- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Reel Sektör AR-GE ve Uygulama Daire Başkanlığı, Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Muhammed Zeki Durak’ı ziyaret etti. 
emya