Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Hisarcıklıoğlu, TEKNOFEST’i ziyaret etti- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu TEKNOFEST'i ziyaret etti. 
 Hisarcıklıoğlu, Büyükelçi Qazi ile bir araya geldi​- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Pakistan'ın Ankara Büyükelçisi Muhammad Syrus Sajjad Qazi ile bir araya geldi.​ 
 Hisarcıklıoğlu, Filipinler Cumhuriyeti Büyükelçisi Algabre ile görüştü- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Filipinler Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği görevine yeni atanan Maria Elena P. Algabre ile bir araya geldi.​ 
 Hisarcıklıoğlu, Macaristan’da görüşmelerde bulundu- Türk Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Macaristan’da düzenlenen Türk İş Forumu için Budapeşte’de bulunan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Macaristan Yatırım Geliştirme Ajansı Başkanı Robert Esik ve Macaristan İhracat Geliştirme Ajansı Başkanı Dr. Kristof Szabo ile görüştü. Görüşmede, yatırımcıların sorunları ve iş fırsatları ele alındı. 
 Türk Ticaret ve Sanayi Odası Türk İş Forumu Macaristan’da yapıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türk Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türk Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Macaristan’da düzenlenen Türk İş Forumu’na katıldı. 
 TOBB, Facebook ve Hackquarters işbirliği ile özel sektörün dijital dönüşümüne destek- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Boost with Facebook toplantısında yaptığı konuşmada, özel sektörün dijitalleşmesini ve yeni nesil girişimciliğin gelişmesini hedeflediklerini vurguladı. Hisarcıklıoğlu, “Bu yeni iş ortamına uyum sağlamak için girişimcileri ve KOBİ’leri, dijital ortama taşımak istiyoruz” dedi. 
 Hisarcıklıoğlu, yeni Türkevi Binası’nın açılış törenine katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle düzenlenen New York’ta Yeni Türkevi Binası’nın açılış törenine katıldı. 
 Hisarcıklıoğlu, Bilge-Yusuf çiftinin nikahına şahitlik etti- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ankara Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Deryal'in kızı Bilge ile Yusuf Demirkale'nin nikah törenine katılarak, şahitlik etti. 
 Hisarcıklıoğlu, nikah şahidi oldu- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ankara Ticaret Odası eski Yönetim Kurulu Üyesi Recai Kesimal’ın oğlu Çağatay Kesimal ile Asena Eyüpoğlu’nun nikahına şahitlik etti. 
 Hisarcıklıoğlu, Eda-Arda çiftinin nikahına katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB eski çalışanı Eda Atan ve Arda’nın nikah törenine katılarak şahitlik etti. 
emya