Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Hisarcıklıoğlu, Kocaeli Sanayi Odası’nca ödüllendirilen kuruluşları kutladı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kocaeli Sanayi Odası öncülüğünde düzenlenen ve Marmara Bölgesi’nde faaliyet gösteren başarılı sanayi kuruluşlarının ödüllendirildiği 13. Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni’ne video konferansla katıldı. 
 Eskişehir Valisi Ayyıldız’dan ziyaret- Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti. 
 Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile istişare- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın başkanlığında sanal ortamda düzenlenen özel sektör istişare toplantısına katıldı. 
 Hisarcıklıoğlu 36. İSEDAK Toplantısı’na katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle çevrim içi düzenlenen 36'ncı İslam İşbirliği Teşkilatı Ekonomik ve Ticari İşbirliği Daimi Komitesi (İSEDAK) Toplantısı'nın Açılış Oturumuna katıldı. 
 Hisarcıklıoğlu ve Bakan Pakdemirli tarım ve hayvancılık sektör temsilcileriyle biraraya geldi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, sanal ortamda düzenlenen TOBB Tarım ve Hayvancılık Sektör Meclisi toplantısına katıldı. Sektör temsilcileri görüş ve önerilerini Bakan Pakdemirli’ye iletirken, sektörün durumu hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. 
 Orta Asya ve ötesine olan taşımalarımız için ‘orta koridor’u daha aktif kullanmalıyız- Türk Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu sanal ortamda yapılan Türk TSO Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada tarihi ipek yolunun tam ortasında yer aldıklarını belirterek, Orta Asya ve ötesine olan taşımalar için ‘orta koridor’u daha aktif kullanma çağrısında bulundu. 
 Türkiye ve AB ülkelerinden kadın girişimciler sanal ortamda buluştu- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı ve Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği (EUROCHAMBRES) Başkan Vekili M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye ve AB ülkelerinden kadın girişimcileri bir araya getiren “TEBD Kadın Girişimciler Forumu”nun açılışına katıldı. 
 Hisarcıklıoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı- TOBB ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (ETÜ) Mütevelli Heyet Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, “İnsanlara önce okumayı, sonra ilim irfanı ve hayatı öğreten öğretmenlerimiz her türlü takdiri fazlasıyla hak etmektedir” dedi. 
 Hisarcıklıoğlu Kayseri’de- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile birlikte Kayseri Havalimanı Yeni Terminal Binası Temel Atma Törenine katıldı. 
 Hisarcıklıoğlu’nun CACCI Başkan Yardımcılığı görevi bir yıl süreyle uzatıldı- Asya-Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu (CACCI) 92. Konsey Toplantısı, elektronik ortamda gerçekleştirildi. 
emya