Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Hisarcıklıoğlu, EUROCHAMBRES Başkanlık Divanı toplantısına katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Başkan Vekilliğini yürüttüğü Avrupa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (EUROCHAMBRES) Başkanlık Divanı video konferans aracılığıyla toplandı. 
 Ticaret Borsaları Konseyi toplandı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ticaret Borsaları Konsey toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında, video konferans aracılığıyla gerçekleştirildi. 
 Hisarcıklıoğlu, Büyükelçi Iqbal ile görüştü- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Endonezya’nın Ankara Büyükelçisi Dr. Lalu Muhamad Iqbal ile biraraya geldi. 
 TOBB Yüksek Koordinasyon Kurulu ve Strateji Geliştirme Yüksek Kurulu sanal ortamda toplandı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yüksek Koordinasyon Kurulu ile Strateji Geliştirme Yüksek Kurulu toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Başkanlığında, video konferans yoluyla gerçekleştirildi. 
 Hisarcıklıoğlu, Bakan Yardımcısı Özer ile görüştü- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Özer ile bir araya geldi. 
 TOBB Genel İdare Kurulu video konferans aracılığıyla toplandı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel İdare Kurulu toplantısı, TOBB Başkanı M. Rİfat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında video konferans aracılığı ile gerçekleştirildi. 
 Hisarcıklıoğlu, CCPIT Başkanı Yan ile görüştü- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Çin Uluslararası Ticaret Odası Başkanı ve Çin Uluslararası Ticareti Geliştirme Konseyi (CCPIT) Başkanı Gao Yan ile video konferans aracılığıyla görüştü. 
 Ticaret ve Sanayi Odaları Konseyi toplandı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında, video konferans aracılığıyla gerçekleştirildi.​ 
 Hisarcıklıoğlu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay ile görüştü- Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) Direktörü Güven Sak'ı kabul etti. 
 Hisarcıklıoğlu, Eximbank Uygulama ve Süreçlerine Yönelik İstişare Toplantısına katıldı- Eximbank Uygulama ve Süreçlerine Yönelik İstişare Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay, Eximbank Genel Müdürü Ali Güney ve Eximbank bürokratlarının katılımıyla video konferans aracılığıyla yapıldı. 
emya