Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 “Kardeşliğin ve huzurun hakim olduğu bir bayram diliyorum”- Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan M. Rifat Hisarcıklıoğlu, bayramların dayanışma ve yardımlaşma duygularıyla anlam kazandığını belirterek, “Tüm insanlar için kardeşliğin ve huzurun hakim olduğu bir bayram diliyorum” dedi. 
 Hisarcıklıoğlu, Eurochambres Congress 2024’e katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Başkan Yardımcılığı görevini yürüttüğü Avrupa Odalar Birliği (Eurochambres) tarafından Belçika’nın Antwerp şehrinde gerçekleştirilen “Eurochambres Congress 2024”e katıldı. 
 Eurochambres Genel Kurulu’na Avrupa ekonomilerini etkileyen konular ele alındı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Başkan Yardımcılığı görevini yürüttüğü Avrupa Odalar Birliği (Eurochambres) Genel Kurulu’na katıldı. 
 Hisarcıklıoğlu, ICC Dünya Konseyi toplantısına katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Dünya Odalar Federasyonu (WCF) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Paris’te gerçekleştirilen Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Dünya Konseyi toplantısına katılarak, Dünya Odalar Federasyonu’nun çalışmaları hakkında bilgi verdi. 
 TOBB ve ICC işbirliğine imza attı- TOBB, Paris’te yapılan Dünya Konseyi toplantısında Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) ile iş dünyasına yönelik işbirliklerine imza attı. 5 maddelik anlaşma, finansman programlarından, dijital ihracata kadar pek çok alanı kapsıyor. 
 Hisarcıklıoğlu, ICC Yönetim Kurulu toplantısına katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Dünya Odalar Federasyonu (WCF) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Paris’te gerçekleştirilen Milletlerarası Ticaret Odası’nın (ICC) Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. 
 Hisarcıklıoğlu meclis üyeleriyle buluştu- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’ne katıldı. 
 Hisarcıklıoğlu, Türkiye-Özbekistan Yuvarlak Masa Toplantısı'na katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev'in katılımıyla gerçekleştirilen, Türkiye-Özbekistan Yuvarlak Masa toplantısına katıldı. Hisarcıklıoğlu toplantıda, iki ülke ticari ilişkilerinin geliştirilmesi konusundaki çalışmaları hakkında bilgi verdi ve görüşlerini aktardı. 
 Hisarcıklıoğlu, Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev'i resmi karşılama törenine katıldı- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev'i resmi törenle karşıladı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşen törene Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu da katıldı. 
 Türkiye-Özbekistan İş Forumu TOBB'da yapıldı- Türkiye-Özbekistan İş Forumu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Özbekistan Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi ve Maliye Bakanı Jamshid Kuchkarov, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Özbekistan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dovran Vakhabov, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Yönetim Kurulu Üyesi Reha Denemeç'in katılımıyla TOBB İkiz Kuleler'de gerçekleştirildi. 
emya