Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak ile istişare- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ı ziyaret ederek, ekonomideki gelişmeleri ve sektörlerin sorunlarını istişare etti. 
 Hisarcıklıoğlu, Fuarcılık AŞ Yönetim Kurulu toplantısına katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ankara Uluslararası Fuarcılık ve Kongre AŞ Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. 
 Gaziantep Ticaret Borsası’na ziyaret- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu; Gaziantep Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Gaziantep Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı ve Meclis üyeleri ile istişarede bulundu 
 Gaziantep’in yıldızları ödüllendirildi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Gaziantep’in Yıldızları Ödül Töreni’ne katılarak, kentin ekonomisine güç veren sanayicileri ödüllendirdi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Gaziantep Sanayi Odası’nın ‘sanayide dönüşüm başladı’ kampanyasına destek verdiğini belirterek, konuya ilişkin tweet attı. 
 AJK Tekstil’e ziyaret- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Gaziantep programı kapsamında Jülide Konukoğlu’nun girişimiyle kurulan Kutnia ismiyle doğal ipekten kumaş imalatı gerçekleştiren AJK Tekstil Pazarlama AŞ’nin üretim tesislerini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. 
 Hisarcıklıoğlu, Gaziantep Ayakkabı ve Ayakkabı Yan Sanayii Fuarı’nın açılışına katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu , Gaziantep programı kapsamında Ayakkabı ve Ayakkabı Yan Sanayii Fuar’nın ( GAPSHOES ) açılışına katıldı ve fuarı gezerek ürünler hakkında yetkililerden bilgi aldı. 
 Gaziantep Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi açıldı- Gaziantep Ticaret Odası Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi Açılışı’na katılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, arabuluculuk isteminin önemini vurgularken, “Biz Oda-Borsa camiası olarak her türlü desteği veriyoruz. İş dünyasında yaygınlaşması için büyük gayret sarf ediyoruz. Odalarımızda, Arabuluculuk ve Tahkim Merkezleri açıyoruz. Böylece iş dünyamız, hem daha hızlı, hem de daha ucuza, anlaşmazlıklarını çözmüş olacak.” dedi. 
 Hisarcıklıoğlu Gaziantep’de Endüstriyel Tasarım ve Hibrit Modelleme Merkezi’ni gezdi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Gaziantep Bölgesel ve Endüstriyel Tasarım ve Hibrit Modelleme Merkezi’ni (GETHAM) ziyaret etti. 
 Adana TO heyetinden Hisarcıklıoğlu’na ziyaret- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe ve beraberindeki heyeti kabul etti. 
 Türkiye-AB KİK temsilcileri, Hak-İş Başkanı Arslan’ı ziyaret etti- Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Türkiye kanadı temsilcileri, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan’ı makamında ziyaret ederek, Hak-İş 14. Olağan Genel Kurulu’nda yeniden Hak-İş Genel Başkanı olarak seçilmesinden dolayı hayırlı olsun dileğinde bulundu. 
emya