Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Hisarcıklıoğlu, TOGG Gemlik Tesislerinde incelemelerde bulundu- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı ve Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş. (TOGG) Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOGG Gemlik tesislerinin inşaat alanını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. 
 Hisarcıklıoğlu, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Caparov ile Kapadokya’yı gezdi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov ve beraberindeki heyetle dünyanın sayılı doğal, kültürel değerlerine sahip Kapadokya bölgesindeki tarihi ve turistik merkezleri ziyaret etti. 
 Kırgız Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Caparov’a TOBB ETÜ Fahri Doktorası sunuldu- Kırgız Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sadır Caparov’a, TOBB İkiz Kuleler’de düzenlenen tören ile TOBB ETÜ Fahri Doktorası sunuldu. TOBB Başkanı ve TOBB ETÜ Mütevelli Heyet Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğindeki diploma ve cübbe giyme töreninin ardından da Türk – Kırgız İş Forumu gerçekleştirildi. 
 Hisarcıklıoğlu’na, TOBB logolu Halkbank Paraf kartı takdim edildi- Alıcı ve satıcının tahsilat, finansman sıkıntısı çekmeden ticaret yapması için TOBB ile Halkbank işbirliğinde başlatılan “Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı" projesi kapsamında TOBB logolu kurumsal kart, Halkbank Emek Şube Müdürü Gül Umudum tarafından TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teslim edildi. 
 Hisarcıklıoğlu, Kırgız Bakan Shykmamatov ile görüştü- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kırgızistan Yatırım Teşviki ve Korunması Bakanı Almambet Shykmamatov ile TOBB ETÜ’de biraraya geldi. 
 Hisarcıklıoğlu, EUROCHAMBRES Genel Kurulu’na katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Başkan Vekilliğini yürüttüğü Avrupa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (EUROCHAMBRES) Genel Kurulu sanal ortamda gerçekleştirildi. 
 Karabük TSO heyetinden Hisarcıklıoğlu’na ziyaret- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier ve Meclis Başkanı Hüsnü Salih Yılmaz ile beraberlerindeki heyeti kabul etti. 
 Hisarcıklıoğlu, TEPAV Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı- Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) Yönetim Kurulu Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirildi. 
 Şanlıurfa TSO ve TB başkanlarından ziyaret- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Halil Peltek ile Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’yı makamında kabul etti. 
 Dünya çevre günü kutlu olsun- 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu bir kutlama mesajı yayımlandı. Çevre konusunda duyarlı davranmamanın ekonomik ve sosyal boyutta çok yıkıcı etkileri olabileceğine işaret eden Hisarcıklıoğlu, “Karbon bazlı ve çevreyi kirletmeye dayalı ekonomik büyüme modelleri artık sürdürülebilir değildir, yeşil dönüşüme hazır olmak gerekmektedir.” dedi. 
emya