Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Hisarcıklıoğlu ve Bakan Muş, istişare toplantısına katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş, Oda / Borsa başkanları ile istişare toplantısında bir araya geldi. 
 Ardahan TSO Başkanı Demirci’den Hisarcıklıoğlu’na ziyaret- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Demirci’yi makamında kabul etti. 
 Hisarcıklıoğlu, EUROCHAMBRES AB üyesi olmayan ülkeler toplantısına katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Başkan Yardımcılığını yürüttüğü Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği’nin (EUROCHAMBRES) AB üyesi olmayan ülkeler toplantısı Gürcistan Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.​ 
 Menemen TO Başkanı Süsoy’dan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Süsoy’u makamında kabul etti. 
 Kırşehir TB Başkanı Yavuz’dan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kırşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Yavuz ve Yönetim Kurulu üyesi Şaban Çelik’i makamında kabul etti. 
 Sivas TSO Başkanı Özdemir’den Hisarcıklıoğlu’na ziyaret- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Özdemir ile Meclis Başkanı Osman Yıldırım’ı makamında kabul etti. 
 Adıyaman TSO Başkanı Mehmet Torunoğlu’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Torunoğlu ile Meclis Başkanı Abdulgani Berekt’i makamında kabul etti. 
 Hisarcıklıoğlu, EUROCHAMBRES Başkanlık Divanı ve Genel Kurulu’na katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Başkan Yardımcılığını yürüttüğü Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği’nin (EUROCHAMBRES) Stokholm'de gerçekleştirilen Başkanlık Divanı ve Olağanüstü Genel Kurul Toplantılarına katıldı. 
 Hisarcıklıoğlu Trabzon’da nikâh şahidi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi’nin oğlu Doğukan ve Burçak’ın nikah törenine şahitlik etti. 
 Of Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaret- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Of Ticaret ve Sanayi Odası’na (TSO) ziyarette bulundu. 
emya