Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Türkiye'deki Alman ve Avusturyalı yatırımcılar TOBB'da bir araya geldi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) and Alman-Türk Sanayi ve Ticaret Odası (AHK) and Advantage Austria Resepsiyonu sonrasında düzenlenen akşam yemeğine katıldı. 
 Hisarcıklıoğlu, Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev’i karşılama törenine katıldı- Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından resmi törenle karşılandı. 
 Malkara Ticaret Borsası’ndan ziyaret- Malkara Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Atila Ayaz ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti. 
 Türkiye ile Kosova arasındaki STA'nın sağladığı avantajlar TOBB'da masaya yatırıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen Türkiye-Kosova Serbest Ticaret Anlaşması'nın getirdiği fırsatların ele alındığı toplantıya katıldı. Toplantıda "Türkiye-Kosova Ticaret ve Sanayi Odası Forumu" kuruluş anlaşmasını da imzaladı. 
 TSE ve TOBB, Standardlar Milli Takımını kuruyor- Türk Standardları Enstitüsü (TSE) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) işbirliğinde, özel sektörün standardizasyona katılımını artırmak ve TSE bünyesinde faaliyet gösteren ayna komitelere insan kaynağı sağlamak üzere veri tabanı oluşturuldu. 
 Ticaret Bakanlığı 9. İstişare Kurulu Toplantısı TOBB’da yapıldı- Ticaret Bakanlığı 9. İstişare Kurulu Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) ev sahipliğinde ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın başkanlığında gerçekleştirildi. 
 Hisarcıklıoğlu, Kanada’nın Ankara Büyükelçisi Khokhar ile görüştü- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kanada’nın Ankara Büyükelçisi Jamal Khokhar ile biraraya geldi. 
 Turgutlu TSO heyetinden Hisarcıklıoğlu’na ziyaret- Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın ve beraberindeki heyet, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti. 
 Erzurum TB Başkanı Oral’dan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret- Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Hakan Oral, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti. 
 Hisarcıklıoğlu, genç girişimcilerden ‘rol model’ olmalarını istedi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanları, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde biraraya geldi. 
emya