Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Maraş Tarhanası ve Edremit Körfezi Yeşil Çizik Zeytini AB'den coğrafi işaret tescili aldı- Maraş Tarhanası ve Edremit Körfezi Yeşil Çizik Zeytini AB'den coğrafi işaret tescili alan 16. ve 17. ürün oldu. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, “Yerel değerlerimize sahip çıkan Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanımız Mustafa Narlı ve Edremit Ticaret Odası Başkanımız Ahmet Çetin’i, Kahramanmaraş Ticaret Borsası, Edremit Ticaret Odası yönetim kurullarını, tüm çalışma arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” dedi.​ 
 Hisarcıklıoğlu’na, "Yüksek Onur ve Hizmet Ödülü"- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Türkiye, Türk Devletleri ve İslam Ülkeleri ile arasındaki ticari ve ekonomik ilişkilerin gelişmesi ve güçlenmesi için yaptığı çalışmalardan dolayı "Yüksek Onur ve Hizmet Ödülü" verildi. 
 Hisarcıklıoğlu, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ile görüştü- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, IV. Liderlik Akademisi and Yönetim Kongresi’nin açılış programından sonra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile bir araya geldi. 
 Hisarcıklıoğlu, IV. Liderlik Akademisi and Yönetim Kongresi’ne katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Silifke Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçisi Metin Feyzioğlu’nun katılımı ile Girne’de gerçekleştirilen IV. Liderlik Akademisi and Yönetim Kongresi’nin açılışına katıldı. 
 Hisarcıklıoğlu 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı- 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan TOBB Başkanı ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (ETÜ) Mütevelli Heyet Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, öğretmenlerin topluma yön veren, ışık tutan fenerler olduğunu belirterek “Onların yetiştirdiği çocukların başarısı geleceğimizin resmi olacak” dedi. 
 Hisarcıklıoğlu, 7. Konya Savunma Sanayi Tedarikçi Buluşmaları’na katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Selçuklu Kongre Merkezi'nde başlayan 7. Konya Savunma Sanayi Tedarikçi Buluşmaları’na katıldı. Hisarcıklıoğlu, stantları gezdi. 
 Konya Sanayi Odası’nı ziyaret- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Konya Sanayi Odası’nı (KSO) ziyaret ederek, KSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükeğen, Meclis Başkanı Memiş Kütükcü ve meclis üyeleri ile bir araya geldi. 
 Hisarcıklıoğlu’ndan KOSAM’a ziyaret- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Karatay Üniversitesi Kalkınma Odaklı Stratejik Araştırmalar Merkezi’ni (KOSAM) ziyaret ederek, Merkezin faaliyetleri ve projeleri ile ilgili bilgi aldı. 
 Hisarcıklıoğlu, Turuncu Konuşalım Etkinliği “Hayatın İlerisi Paneli ”ne katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Konya Ticaret Odası ev sahipliğinde, ‘grafik tasarımı ve yayımcılık’ konuları özelinde gerçekleştirilen TOBB Türkiye Kreatif Endüstriler Meclisi Turuncu Konuşalım Etkinliği “Hayatın İlerisi Paneli ”ne katıldı. 
 Hisarcıklıoğlu, Konya il/ilçe Oda/Borsa Başkanları ile buluştu- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Konya Ticaret Borsası’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen, Konya il/ilçe Oda/Borsa Başkanları İstişare Toplantısına katıldı. 
emya