Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Hisarcıklıoğlu, Sivas Oda-Borsa Müşterek Toplantısı’na katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, webinar yoluyla gerçekleştirilen Sivas Ticaret ve Sanayi Odası – Sivas Ticaret Borsası Müşterek Meclis Toplantısı’na katıldı. 
 GEKAP’da uygulama 2021’e ertelenmeli- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcıları Hasan Büyükdere ve Çetin Ali Dönmez ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar’ın da katılımıyla düzenlenen Geri Kazanım Katılım Payı istişare toplantısına katıldı. TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Kıvanç da sanal ortamda düzenlenen bu toplantıya iştirak etti. Toplantıda GEKAP sürecine ilişkin yaşanan sorun ve talepler ilgili Bakanlıklara iletildi. 
 Çorum TSO ve TB’den Hisarcıklıoğlu’na ziyaret- Çorum Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal ve Çorum Ticaret Borsası (TB) Yönetim Kurulu Başkanı Naki Özkubat, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettiler. 
 Müteahhitlerin sınıflandırılması yönetmeliği kapsamında sektörün sorun ve talepleri görüşüldü- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un katılımıyla düzenlenen video konferans toplantıda müteahhitlerin sınıflandırılması yönetmeliği kapsamında sektörün sorun ve talepleri ele alındı. 
 EUROCHAMBRES Küresel Oda Platformu sanal ortamda toplandı- EUROCHAMBRES Küresel Oda Platformu toplantısı bugün gerçekleşti. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, aynı zamanda EUROCHAMBRES Başkan Vekili ve EUROCHAMBRES Küresel Oda Platformu Başkan Yardımcısı olarak katıldığı toplantıda, COVID-19 sürecinde Türkiye’de yaşananlar, ekonomiye destek olmak üzere alınan önlemler ve Türkiye ekonomisi hakkında bilgi verdi. 
 TOBB ve Trendyol’un KOBİ destek programı başlıyor- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Trendyol “Trendyol ile İşini Büyüt” KOBİ destek programını başlattı. Program ile KOBİ’lerin milyonlarca müşteriye ulaşarak işlerini büyütmeleri hedefleniyor. Program kapsamında KOBİ’ler için Trendyol’da nasıl satış yapılacağının anlatılacağı çevrimiçi eğitimler düzenlenecek. Destek programından yararlanmak için başvuran Oda ve Borsa üyesi şirketler, bir ay süreyle, 30 bin liraya kadar, sıfır komisyonla Trendyol’da satış yapabilecekler. Bir aylık süre satıcı platformda ürünlerini satışa hazır hale getirdikten sonra başlayacak. 
 Yunanistan Büyükelçisi Diamessis’ten ziyaret- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Yunanistan'ın Ankara Büyükelçisi Michael C. Diamessis ile görüştü. 
 Bakan Varank ile sanayicilerin sorunları istişare edildi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın video konferans aracılığıyla katıldığı toplantıda Türk sanayisinin ve sanayicilerin sorunları ele alındı. 
 Hisarcıklıoğlu, Trakya Oda/Borsaları ile gündemi değerlendirdi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, video konferans aracılığıyla gerçekleştirilen Trakya’daki Oda/Borsaların Müşterek Bölge Toplantısına katıldı. 
 Hisarcıklıoğlu, Ankara TO Meclis Üyeleri ile biraraya geldi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ankara Ticaret Odası Meclis Toplantısına video konferans aracılığıyla katıldı. Toplantıda, Hisarcıklıoğlu, meclis üyelerinin sorunlarını dinleyerek, görüş ve önerilerini dile getirdi. 
emya