Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Hisarcıklıoğlu, Ankara TO Meclis Üyeleri ile buluştu- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ankara Ticaret Odası Meclis Üyeleri İstişare Toplantısı’na katıldı. 
 Mısır Ticaret Odaları Federasyonu heyeti ile Ticaret Bakanlığı ziyareti- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Mısır Ticaret Odaları Federasyonu (FEDCOC) Başkanı Ibrahim El Araby ve beraberindeki heyet ile birlikte Ticaret Bakanlığını ziyaret ederek, Ticaret Bakan Yardımcıları Mustafa Tuzcu ve Rıza Tuna Turagay ile görüştü. 
 Türkiye ve Mısır iş dünyasından karşılıklı yatırımların geliştirilmesi çağrısı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türk yatırımcılar olarak Mısır'daki yatırımlara hiç ara vermediklerini ve ikili ilişkilerin kapsamını genişletmek istediklerini belirtti. 
 Hisarcıklıoğlu, Mısır Ticaret Odaları Federasyonu Başkanı El-Araby ile görüştü- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Mısır Ticaret Odaları Federasyonu Başkanı İbrahim El-Araby ve beraberindeki heyet ile Mısır Ankara Büyükelçiliği’nde bir araya geldi. 
 TOGG Heyeti, Bakan Nebati’yi ziyaret etti- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı ve Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOGG Yönetim Kurulu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile birlikte Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’yi makamında ziyaret etti. 
 ASKON’dan TOBB’a ziyaret- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Başkanı Orhan Aydın ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti. 
 Diyarbakır TSO heyetinden Hisarcıklıoğlu’na ziyaret- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Meclis Başkanı Celalettin Birtane ve beraberlerindeki heyeti kabul etti. 
 Hisarcıklıoğlu, TOBB Hesapları İnceleme Komisyonu ile bir araya geldi- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanı Sedat İşeri, Komisyon Başkan Yardımcısı Saffet İnamlık, Komisyon Sözcüsü Hüseyin Sarıbaş, Komisyon Raportörü Tayfun Karataş ve Komisyon Üyesi Koray Yolcu’yu makamında kabul etti. 
 Çiğli Belediye Başkanı Gümrükçü'den Hisarcıklıoğlu’na ziyaret- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Çiğli Belediye Başkanı Selim Utku Gümrükçü ve beraberindeki heyet ile bir araya geldi. 
 Hisarcıklıoğlu’ndan, Bakan Özer’e ziyaret- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer’i ziyaret etti. 
emya