Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 Sakarya TSO Başkanı Altuğ’a taziye ziyareti- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, bir süre önce babası Mehmet Fevzi Altuğ’u kaybeden Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı A. Akgün Altuğ’a taziye ziyaretinde bulundu. 
 Fındığı sadece çerezlik olarak değil sanayi ürünü olarak da değerlendirmeliyiz- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Sakarya’da Fındığa Değer Katanlar Ödül Töreni’nde yaptığı konuşmada fındığı sanayi ürünü olarak da değerlendirmek ve kalitesini artırmak gerektiği üzerinde durdu. 
 Dünya Fındık Haftası Sakarya’da kutlandı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Sakarya programı kapsamında Dünya Fındık Haftası kutlamalarına katıldı. 
 Sakarya Tarım Ürünleri Lisanslı Deposu hizmete açıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Sakarya Ticaret Borsası tarafından kente kazandırılan Lisanslı Depo’nun açılış törenine katıldı. 
 Hisarcıklıoğlu Sakarya’da ilk fındık alım törenine katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Sakarya’da ilk fındık alım törenine katıldı. Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı’nın ev sahipliğinde Sarılar Fındık Tesislerinde düzenlenen törene Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile çiftçiler katıldı. 
 Cumhurbaşkanı Erdoğan ile TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, TOGG ile test sürüşü yaptı- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı ve TOGG Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, , Gebze Bilişim Vadisi'nde katıldıkları, Sanayi ve Teknolojinin Merkezi Kocaeli'ye Değer Katanlar Ödül Töreni’nin ardından TOGG’un test sürüşünü gerçekleştirdiler. 
 Bulancak TSO Başkanı Fatoğlu’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fatoğlu’nu kabul etti. 
 Hisarcıklıoğlu, Burdur TSO heyeti ile görüştü- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik ve beraberindekileri kabul etti. 
 Manavgat TSO Başkanı Güngör’den Hisarcıklıoğlu’na ziyaret- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Seydi Tahsin Güngör ile görüştü. 
 Hisarcıklıoğlu, Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran ile görüştü- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran ile bir araya geldi. 
emya