Kozan Ticaret Borsası (Kozan Commodity Exchange)
 KKTC temasları- KKTC'deki ziyaretleri kapsamında temaslarda bulunan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile birlikte, sırasıyla KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Önder Sennaroğlu ve Başbakan Ersan Saner tarafından kabul edildi. 
 Hisarcıklıoğlu, KKTC iş dünyası ile yuvarlak masa toplantısında buluştu- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile KKTC Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı’nın katılımıyla gerçekleştirilen Yuvarlak Masa Toplantısı'na iştirak etti. 
 Hisarcıklıoğlu KKTC’de- Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile birlikte bazı programlara katılmak üzere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) giden, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar tarafından kabul edildi. 
 Gürsel Baran’a taziye ziyareti- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, annesi Safiye Baran’ı kaybeden Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran’a taziye ziyaretinde bulundu. 
 “Bu devrin ticaret yolu, her evin her iş yerinin içinden geçiyor”- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, NTV’de yayınlanan Dijital Yol programına katıldı. 
 TOBB’a “Kadının Dostu STK Ödülü”- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Dünya Gazetesi tarafından düzenlenen ve dijital ortamda gerçekleştirilen Türkiye'nin Kadın Liderleri Ödül Töreni'nde, ‘Kadının Dostu STK Ödülü’ne layık görüldü. 
 "Büyümenin sürdürülebilir olması için var gücümüzle çalışacağız"- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 2021 ve sonrasında büyümenin sürdürülebilir olması için var güçleriyle çalışacaklarını bildirdi. 
 Hisarcıklıoğlu, Büyükelçi Mehmet Kemal Bozay ile görüştü- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye’nin AB Nezdindeki Daimi Temsilcisi Büyükelçi Mehmet Kemal Bozay ile video konferans aracılığıyla görüştü. 
 Hisarcıklıoğlu, EUROCHAMBRES Genişleme ve Komşuluk Politikaları Komitesi toplantısına katıldı- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Avrupa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (EUROCHAMBRES) Başkan Vekili M. Rifat Hisarcıklıoğlu, EUROCHAMBRES bünyesinde kurulan ve Eş Başkanlığını yürüttüğü Genişleme ve Komşuluk Politikaları Komitesi toplantısına katıldı. 
 “Her ölçekteki şirket, imkanları ölçüsünde kurumsal yönetim unsurlarını uygulamak zorunda”- Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin (TKYD) bu yıl Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) işbirliği ile düzenlediği XIII. Kurumsal Yönetim Zirvesi, kamu, iş dünyası ve uluslararası alandan uzmanların katılımıyla başladı. 
emya